OG Forum (6.x-1.4) - en to tr translation catalogue (41 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Groups
tr: Gruplar

en: Replies
tr: Yanıtlar

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: more
tr: daha fazla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: none
tr: hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: View group forum discussions.
tr: Grup forumundaki tartışmaları gör.

en: edit forum
tr: forumu düzenle

en: Forum name
tr: Forum adı

en: The forum name is used to identify related discussions.
tr: Forum adı ilişkili tartışmaları belirlemek için kullanılır.

en: The forum description can give users more information about the discussion topics it contains.
tr: Forum tanımı içerdiği tartışma konuları hakkında kullanıcılara daha fazla bilgi verir.

en: When listing forums, those with lighter (smaller) weights get listed before containers with heavier (larger) weights. Forums with equal weights are sorted alphabetically.
tr: Forumlar listelenirken hafif (küçük) ağırlığa sahip olanlar ağır (daha büyük) ağırlığa sahip olanlardan önce gelir. Aynı ağırlığa sahip olan forumlar harf sırasına göre listelenir.

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
tr: %name forumunu silmek istediğinize emin misiniz?

en: Deleting a forum or container will delete all sub-forums and associated posts as well. This action cannot be undone.
tr: Bir forum veya kapsayıcı silinirse altındaki tüm alt forumlar ve bağlantılı gönderiler de silinir. Bu işlem geri alınamaz.

en: The forum %term and all sub-forums and associated posts have been deleted.
tr: %term forumu ile tüm alt forumları ve bağlantılı gönderileri silindi.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums and associated posts.
tr: forum:  %term ile tüm alt forumları ve bağlantılılı gönderileri silindi.

en: Add forum
tr: Forum ekle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Last post
tr: Son gönderi

en: Last reply
tr: Son yanıt

en: 1 new | @count new
tr[0]: 1 yeni
tr[1]: @count yeni

en: Topics
tr: Konular

en: Topic
tr: Konu

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Forums
tr: Forumlar

en: Post new forum topic.
tr: Yeni forum konusu gönder.

en: You are not allowed to post a new forum topic.
tr: Yeni forum konusu göndermeye izniniz yok.

en: <a href="@login">Login</a> to post a new forum topic.
tr: Yeni forum konusu göndermek için <a href="@login">Giriş yapınız</a>.

en: This topic has been moved
tr: Bu konu taşındı

en: Number of topics
tr: Konu sayısı

en: Edit forum
tr: Forumu düzenle

en: @time ago<br />by !author
tr: !author tarafından<br />@time önce

en: Switch to auto mode
tr: Otomatik duruma geç
