OG Forum (6.x-2.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Groups
ur: گروپس

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Audience
ur: شائقین

en: more
ur: مزید

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں
