OG Forum (6.x-2.1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Organic groups
ml: ഓർഗാനിക് ഗ്രൂപ്പുകൾ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Audience
ml: പ്രേക്ഷകർ

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Name
ml: പേര്
