Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: content
el: ύλη

en: Group
el: Ομάδα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου

en: You must specify a valid role name.
el: Πρέπει να εισάγετε ένα έγκυρο όνομα ρόλου.

en: The role has been added.
el: Ο ρόλος προστέθηκε.
