Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (6.x-1.3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: content
fi: sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Add role
fi: Lisää rooli

en: You must specify a valid role name.
fi: Roolille on määritettävä kelvollinen nimi.

en: The role has been added.
fi: Rooli lisätty.

en: All users
fi: Kaikki käyttäjät
