Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (6.x-1.4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: content
et: sisu

en: Group
et: Grupp

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Cancel
et: Tühista

en: Overview
et: Ülevaade

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Add role
et: Lisa roll

en: You must specify a valid role name.
et: Pead andma sobiva rolli nime.

en: The role has been added.
et: Roll on lisatud.

en: All users
et: Kõik kasutajad
