OG Titles (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva
