OG Titles (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Modify
nl: Bewerken
