OG Vocabulary (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: List
ar: لائحة

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Add term
ar: إضافة مصطلح

en: Vocabulary ID
ar: المعرف ID للمعجم

en: Edit term
ar: حرر المفردة

en: list terms
ar: اسرد المفردات

en: add terms
ar: أضف مفردات

en: Add vocabulary
ar: إضافة معجم

en: Edit vocabulary
ar: حرر المعجم

en: edit vocabulary
ar: تحرير المعجم
