OG Vocabulary (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -
