Ogone (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Language
ru: Язык

en: Currency
ru: Валюта

en: Logo
ru: Логотип

en: General
ru: Общий

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Security settings
ru: Настройки безопасности
