OM Base Theme (6.x-1.8) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: configure
it: configura

en: edit block
it: modifica blocco

en: edit view
it: modifica vista

en: edit menu
it: modifica menu

en: Highlighted
it: Evidenziato
