OM Maximenu (6.x-1.28) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Region
nl: Gebied

en: Anchor
nl: Anker

en: Link Title
nl: Linktitel

en: configure
nl: instellen

en: Menu Title
nl: Menutitel

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Alleen weergeven wanneer de volgende PHP-code resulteert in <code>TRUE</code>. (PHP-mode, alleen voor experts).

en: Menu Name
nl: Menunaam

en: Add menu
nl: Menu toevoegen

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Relationship
nl: Relatie

en: Blocks
nl: Blokken

en: Menus
nl: Menu's

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Classes
nl: Klassen

en: edit block
nl: blok bewerken

en: edit view
nl: View bewerken

en: edit menu
nl: menu bewerken

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Block Options
nl: Blokopties

en: Are you sure you want to delete @menu?
nl: Weet u zeker dat u @menu wilt verwijderen?
