OM Maximenu (6.x-1.30) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Show on every page except the listed pages.
ar: اظهره في جميع الصفحات عدا الصفحات المحددة.

en: Show on only the listed pages.
ar: لا تظهره إلا في الصفحات المحددة.

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Region
ar: المنطقة

en: Anchor
ar: المرساة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Link Title
ar: عنوان الرابط

en: configure
ar: ضبط

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ar: إعرض إذا كان كود بي.إتش.بي التالي سيرجع <code>TRUE</code> (نمط بي.إتش.بي، للخبراء فقط).

en: Add menu
ar: أضف قائمة

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Relationship
ar: العلاقة

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Menus
ar: القوائم

en: Permission
ar: الصلاحية

en: edit menu
ar: تحرير القائمة
