OM Maximenu (6.x-1.40) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Show on every page except the listed pages.
sr: Прикажи на свакој страни осим на наведеним странама.

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД
