OM Maximenu (6.x-1.41) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Weight
az: Çəki

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Anchor
az: Lövbər

en: ID
az: İD

en: Add menu
az: Menyu əlavə edin

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular

en: Permission
az: İcazə
