OM Subthemer (6.x-1.0-alpha15) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Variable
sv: Variabel

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Module
sv: Modul

en: Source
sv: Källa

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Parent ID
sv: Ovanliggande ID

en: Block Content
sv: Innehåll i block

en: Tag ID
sv: Etikett ID

en: Block Region
sv: Blockregion

en: Save Layout
sv: Spara layout
