OM Subthemer (6.x-1.0-alpha16) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Weight
fa: وزن

en: Variable
fa: متغیر

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Module
fa: ماژول

en: Source
fa: منبع

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Parent ID
fa: شناسه والد

en: Block Weight
fa: وزن بلوک
