OM Subthemer (6.x-1.0-alpha16) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Variable
tr: Değişken

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Module
tr: Modül

en: Source
tr: Kaynak

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Parent ID
tr: Üst ID

en: Block Content
tr: Blok İçeriği

en: Tag ID
tr: Etiket ID'si

en: Layout ID
tr: Yerleşim kimliği
