OM Subthemer (6.x-1.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: Variable
hu: Változó

en: Export
hu: Exportálás

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Module
hu: Modul

en: Source
hu: Forrás

en: Block ID
hu: Blokk ID

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en: Block Content
hu: Blokk tartalom

en: Tag ID
hu: Jelölő azonosító

en: Block Region
hu: Blokkrégió

en: Save Layout
hu: Elrendezés mentése

en: Layout ID
hu: Elrendezés azonosítója
