OM Subthemer (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Weight
ar: الوزن

en: Variable
ar: متغير

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Module
ar: الوحدة

en: Source
ar: المصدر

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Block Content
ar: محتوى الصندوق

en: Layout ID
ar: معرف النسق
