OM Subthemer (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Yes
es: Sí

en: Weight
es: Peso

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Module
es: Módulo

en: Source
es: Origen

en: Block ID
es: ID del Bloque

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Parent ID
es: ID padre

en: Block Content
es: Contenido de bloques

en: Block Region
es: Región de bloque

en: Save Layout
es: Guardar diseño

en: Layout ID
es: ID de diseño
