OM Subthemer (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Node ID
ca: ID del node

en: Module
ca: Mòdul

en: Source
ca: Font

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Block Content
ca: Contingut del bloc
