OM Subthemer (6.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Weight
lt: Svoris

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Module
lt: Modulis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Content Type
lt: Turinio tipas
