OM Subthemer (6.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Module
az: Modul

en: Source
az: Mənbə

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: Block Region
az: Blok Bölgəsi
