OM Tools (6.x-2.9) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Menu
de: Menü

en: User
de: Benutzer

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: Node
de: Beitrag

en: Your settings have been saved.
de: Die Einstellungen wurden gespeichert.

en: Restore
de: Wiederherstellen

en: Button Text
de: Button-Text

en: Search Settings
de: Sucheinstellungen
