Ooyala (6.x-2.0-beta4) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: content
he: תוכן

en: Remove
he: הסרה

en: unknown
he: אחר

en: view
he: צפיה

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: Import
he: יבוא

en: Default content type
he: ברירת מחדל לסוג תוכן

en: Time
he: זמן

en: Length
he: אורך

en: Upload
he: העלאה

en: Video
he: וידאו

en: Processing
he: בתהליך

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: Preview image
he: תצוגה מקדימה לתמונה

en: pixels
he: פיקסלים

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: The post could not be saved.
he: לא ניתן לשמור את הפרסום.

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.

en: Starting upload...
he: מהחילה העלאה...
