Open AdStream (6.x-3.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Path
ur: پاتھ
