OpenCalais (6.x-3.4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Message
he: הודעה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Content Type
he: סוג תוכן
