OpenCalais (6.x-3.5) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Save
ar: حفظ

en: Term ID
ar: معرف الوسم

en: General
ar: عام

en: Close
ar: إغلاق

en: Clear
ar: مسح

en: Content Type
ar: نوع المحتوى
