OpenCalais (6.x-3.7) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Save
ro: Salvare

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Term ID
ro: ID-ul termenului

en: Close
ro: Închideți

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Clear
ro: Elimină

en: Moderate
ro: Moderează

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut
