OpenG (6.x-3.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Footer
ne: फुटर

en: Width
ne: चौडाई

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ
