OpenG (6.x-3.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Content
ar: المحتوى

en: not verified
ar: لم يتم التحقق

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Region
ar: المنطقة

en: Footer
ar: التذييل

en: Width
ar: العرض

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Close
ar: إغلاق

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Columns
ar: أعمدة
