OpenG (6.x-3.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Content
ca: Contingut

en: not verified
ca: no verificat

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Region
ca: Regió

en: Footer
ca: Peu

en: Width
ca: Amplada

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Close
ca: Tanca

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Breadcrumb settings
ca: Paràmetres del fil d'ariadna

en: Skip to Main Content
ca: Vés al contingut principal

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Columns
ca: Columnes
