OpenG (6.x-3.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Content
lt: Turinys

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Region
lt: Sritis

en: Back to Top
lt: Pereiti į viršų

en: Footer
lt: Poraštė

en: Width
lt: Plotis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Close
lt: Uždaryti

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas
