OpenG (6.x-3.2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: not verified
gu: ચકાસાયેલ નથી

en: Name
gu: નામ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Close
gu: બંધ

en: Columns
gu: સ્તંભો
