OpenG (6.x-3.2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: not verified
ml: പരിശോധിച്ചിട്ടില്ല

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
