OpenG (6.x-3.2) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Content
pl: Zawartość

en: not verified
pl: niezweryfikowany

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Footer
pl: Stopka

en: Published
pl: Opublikowane

en: Normal
pl: Zwykły

en: Width
pl: Szerokość

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Close
pl: Zamknij

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: Extras
pl: Dodatki

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Skip to Main Content
pl: Przeskocz do głównej zawartości

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Max Width
pl: Maks. szerokość

en: Columns
pl: Kolumny

en: Registration form
pl: Formularz rejestracji

en: Regions
pl: Regiony

en: Speed
pl: Prędkość

en: Login Form
pl: Formularz logowania
