OpenG (6.x-3.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Content
az: Məzmun

en: not verified
az: yoxlanılmayıb

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Width
az: Eni

en: Anonymous
az: Anonim

en: Close
az: Bağlı

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Columns
az: Sütunlar
