OpenG (6.x-3.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: none
sv: ingen

en: Name
sv: Namn

en: Back to Top
sv: Tillbaka överst

en: Footer
sv: Sidfot

en: Width
sv: Bredd

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Close
sv: Stäng

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: Skip to Main Content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Columns
sv: Kolumner

en: Regions
sv: Regioner

en: Rebuild theme registry on every page.
sv: Bygg om temats register på varje sida.
