Open Graph meta tags (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Groups
ar: مجموعات

en: Type
ar: النوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Summary
ar: الملخص

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: People
ar: الأشخاص
