Open Graph meta tags (6.x-1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Groups
id: Grup-grup

en: Type
id: Jenis

en: Settings
id: Pengaturan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Site name
id: Nama situs

en: People
id: Orang
