Open Graph meta tags (6.x-1.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
