Openlayers (6.x-2.0-beta3) - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Done
he: בוצע

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Basic Information
he: מידע בסיסי

en: Navigation
he: ניווט

en: Square
he: רבוע

en: Clone
he: שכפול

en: Threshold
he: סף

en: Map
he: מפה

en: Revert
he: שחזור

en: Style
he: סגנון

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Exceptions
he: יוצאים מהכלל

en: Blue
he: כחול

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Preset name
he: שם הקבוע מראש

en: Export preset
he: ייצא קבוע מראש

en: Default style
he: סגנון ברירת מחדל

en: Point
he: נקודה

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Round
he: עגל

en: Layers
he: שכבות

en: Styles
he: סגנונות

en: Basic default style.
he: סגנון ברירת מחדל בסיסי.

en: Default style for selected geometries
he: סגנון ברירת מחדל לגיאומטריות שנבחרו

en: Default Map
he: מפת ברירת מחדל

en: OpenLayers Source
he: מקור לOpenLayers

en: OpenLayers Default Preset
he: פריסט ברירת המחדל של OpenLayers

en: Default select style
he: ברירת מחדל לסגנון בחירה

en: Edit style
he: עריכת סגנון

en: Delete style
he: מחיקת סגנון

en: Export style
he: ייצוא סגנון

en: Invisible style
he: סגנון בלתי נראה

en: Invisible default style.
he: ברירת מחדל לסגנון בלתי נראה.

en: OpenLayer styles are stored versions of 
            <a href="@ols">javascript StyleMap objects</a>, but are much easier to 
            configure through an interface. Styles will typically define the icon, 
            fill color, border, and radius of points or polygons, so they are used 
            on overlays more often than base layers, which are not affected by vector 
            styles.
he: סיגנונות OpenLayer  הם גרסאות מאוחסנות של <a href="@ols">javascript StyleMap objects</a>, אלא שקל יותר לקבוע את התצורה שלהם באמצעות מימשק. 
    סגנונות ישמשו בדרך כלל לקביעת צלמית, צבע מילוי, גבולות ורדיוס של נקודות או מצולעים, כך שהם משמשים בשכבות כיסוי יותר מאשר בשכבות בסיס, אשר אינן מושפעות ע"י סיגנונות וקטוריים.

en: Layers are stored versions of javascript OpenLayers layer 
            objects. They point at a data source, like OpenStreetMap, Google Maps, 
            or Drupal itself, and sometimes define the zoom levels for which they apply.
he: שכבות הן גרסאות מאוכסנות של javascript OpenLayers layer objects. הן מצביעות למקור נתונים כמו OpenStreetMap, מפות גוגל או דרופל עצמו. לפעמים הן מגדירות את רמות הזום שאותו הן מיישמות.

en: Configure where Drupal finds 
            the OpenLayers javascript library. Using a local or <a href="@olb">compacted 
            version</a> of OpenLayers can reduce filesize, but remember to set the Image Path and 
            CSS Path options in every preset, because OpenLayers is not able to find these resources 
            automatically. See the included documentation in /doc for 
            more details.
he: הגדירו היכן דרופל ימצא את ספריית הג'אווה סקריפט של OpenLayers. שימוש בגרסה מקומית או <a href="@olb">קומפקטית</a> של OpenLayers יכולה להקטין את גודל הקובץ, אבל זכרו לקבוע בכל פריסט את הבחירה של נתיב לתמונות ולCSS. זאת מכיוון ש OpenLayers  לא מסוגל למצוא את המשאבים האלו באופן אוטומטי. ראו עוד פרטים בתעוד המצורף שב /doc.

en: By default the your site will point to a hosted version of
        the OpenLayers library, at <code>@ol_api_url.</code>
he: כברירת מחדל האתר שלך יצביע לגרסה מאוחסנת של ספריית  OpenLayers, ב code>@ol_api_url.</code>

en: This is the default preset that will be used
          in cases where one is not defined.  It will also be used as the default when creating new presets.
he: זהו פריסט ברירת המחדל שישמש כל עוד לא הוגדר פריסט מסויים. הוא גם ישמש כברירת מחדל כאשר יוצרים פריסטים חדשים.

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: The basic information for the style, used to refer to and describe the style.
he: מידע בסיסי לגבי הסגנון, משמש להפנייה אליו ולתיאורו.
