Openlayers (6.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: Done
lt: Atlikta

en: General information
lt: Bendra informacija

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Square
lt: Kvadratas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Red
lt: Raudona

en: Style
lt: Stilius

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Raw
lt: Paprastas

en: Edit style
lt: Redaguoti stilių

en: Delete style
lt: Ištrinti stilių

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
