Openlayers Geosearch (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Type
de: Typ

en: Search
de: Suche

en: Country
de: Land

en: name
de: Name

en: type
de: Typ

en: Maximum number of results
de: Maximale Anzahl an Ergebnissen

en: Search address
de: Adresssuche

en: Searching...
de: Suche...
