OpenPublish Features (6.x-1.15) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Author
it: Autore

en: Article
it: Articolo

en: Comments
it: Commenti

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: Teaser
it: Anteprima

en: Event
it: Evento

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: By
it: Da

en: Other
it: Altro

en: Features
it: Funzionalità

en: Topic
it: Argomento

en: Credit
it: Credito

en: Embedded Video
it: Video incorporato

en: Package
it: Imballo

en: Related Content
it: Contenuto correlato

en: Embedded Audio
it: Audio esterno

en: Resource
it: Risorsa

en: Embedded Image
it: Immagine esterna

en: Flash File
it: File Flash
