OpenPublish Features (6.x-1.16) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Article
ur: مضمون

en: Comments
ur: تبصرے
