OpenPublish Features (6.x-1.18) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Author
ne: लेखक

en: Article
ne: लेख

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Topic
ne: विषय
