OpenPublish Theme (6.x-1.15) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Image
fa: تصویر

en: Audio
fa: صوتی

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: !time ago
fa: !time قبل

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Blogs
fa: وبلاگ‌ها

en: Video
fa: ویدیو
